Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem sieci i systemów elektrycznych oraz teletechnicznych dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i usługowo handlowego.

Oszczędz do 80% kosztów. Jak to zrobić?

Wykorzystaj wszechstronne zalety oświetlenia LED!
Technologia LED jest uważana za najważniejszy wynalazek w historii oświetlenia od czasu wynalezienia przez Edisona żarówki ponad 100 lat temu. Wysoka wydajność osiągnięta dzięki stałej poprawie sprawności systemu i czasu eksploatacji, uniwersalny wygląd i kolor, ekologiczne rozwiązania i liczne możliwości zastosowania - wszystko to sprawia, że oświetlenie LED to rozwiązanie na dziś i w przyszłości.

Amortyzacja z upływem lat
Stosunkowo wysokie koszty inwestycyjne opraw oświetleniowych LED amortyzują się w 1/5 okresu przewidzianej ich eksploatacji.

Możliwości obniżenia kosztów
Jedną piątą całej energii wytwarzanej na świecie zużywa sztuczne oświetlenie. Wymiana konwencjonalnych produktów oświetleniowych na technologię LED, która wykorzystuje inteligentne zarządzanie światłem, może obniżyć o 80% ilość energii zużywanej przez produkty oświetleniowe.

Ekologiczne rozwiązania
Dzięki wysokiej wydajności energetycznej technologia LED oszczędza zasoby naturalne i w ten sposób znacząco przyczynia się do obniżenia emisji dwutlenku węgla. Diody LED nie zawierają rtęci i nie wytwarzają promieniowania UV ani podczerwonego. Ponadto oprawy oświetleniowe LED przyciągają mniej owadów niż inne technologie oświetleniowe.

Aktualności

  • MAZi - kamery dla wymagających
    MAZi zaawansowana technologia kamer i rejestratorów HD-TV oraz megapikselowych IP-TV zmienia możliwości systemów telewizji dozorowej.
    Czytaj dalej...
  • Oszczędz do 80% kosztów. Jak to zrobić?
    Wykorzystaj wszechstronne zalety oświetlenia LED! Technologia LED jest uważana za najważniejszy wynalazek w historii oświetlenia od czasu wynalezienia przez Edisona żarówki ponad 100 lat temu. Wysoka wydajność osiągnięta dzięki stałej poprawie sprawności systemu i czasu eksploatacji, uniwersalny wygląd i kolor, ekologiczne rozwiązania i liczne możliwości zastosowania - wszystko to sprawia,…
    Czytaj dalej...

Strona ta używa plików Cookies, pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie