Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem sieci i systemów elektrycznych oraz teletechnicznych dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i usługowo handlowego.

GRENTON - inteligentna instalacja w dostępnej cenie

Grenton to system, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to w zupełnie nowy, unikalny sposób. Całkowicie obiektowa architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w Grenton jest proste i intuicyjne.

Czas na inteligentną rewolucję w Twoim domu! Odkryj, jak technologia może służyć Ci na co dzień. Poznaj system, który doskonale współpracuje z Tobą i twórz z jego pomocą swój własny świat.


Ty decydujesz
Ty sam wiesz, co jest dla Ciebie najwygodniejsze i do których funkcji systemu chcesz mieć szybki dostęp. W systemie GRENTON nie tylko dajemy Ci wygodną aplikację na smartfona, która pozwoli Ci w pełni kontrolować Twój dom, ale dajemy Ci również niezwykłe narzędzie, dzięki któremu sam zaprojektujesz jej wygląd. Rozmieść przyciski i ikony tak, jak Tobie wygodnie, wybierz ich wygląd i prześlij do smartfona lub tabletu. I to wszystko przy pomocy zaledwie kilku ruchów myszką!


Tak jak lubisz
Sterowanie domem z automatyką budynkową jeszcze nigdy nie było tak proste. Z telefonu lub tabletu możesz zmieniać funkcje domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca na Ziemi. Co więcej każdy ma inne potrzeby, dlatego Grenton Home Manager daje każdemu dokładnie to czego potrzebuje. Aplikacja Grenton jest dokładnie taka jaką być powinna. Twój syn powie Ci to samo.


Zanim się zorientujesz
Inteligentny Dom Grenton jest otwarty na wiele standardów. Dzięki z-wave, 1-wire, Modbus, BLE, WiFi dom reaguje na dowolne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Zalany garaż, mocny wiatr, zimno, jasno ... czujniki kontrolują, a automatyka budynkowa Grenton reaguje zwiększając bezpieczeństwo i komfort życia.

 

WSTĘPNA KALKULACJA KOSZTÓW OSPRZĘTU

Aktualności

Strona ta używa plików Cookies, pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie